/ / Rusijos biatlonistė ​​Olga Vilukhina: biografija, sėkmė, nuotrauka

Rusijos biatlonista Olga Vilukhina: biografija, sėkmė, nuotrauka

Tai vis dar jaunas, bet jau žinomas2006 m. Pasaulio čempionate sportininkas laimėjo savo pirmąją reikšmingą pergalę tarptautinėse varžybose. Ji dalyvavo jaunesniuose konkursuose, kai jai buvo tik 14 metų. Olga Viluhina laimėjo ne tik sprintą, bet ir nusipelnė dar du medalius: relės lenktynėse - sidabrą, važiuojant - bronzos.

Olga Viluhina

Trumpa biografija

Olga gimė 1988 m. Kovo 15 d. Baškortostane (Mežgoroje). Jos tėvai: tėvas - GV Vilukhin, kai dirbo statybos inžinieriumi, motina - O.V. Vilukhin, vietinės katilinės operatorius.

Iš pradžių įsitraukė Olga Vilukhinasporto mokyklos slidinėjimas. Jos tėvai ją atvedė ten. Tačiau tokia forma mergaitė neturėjo visko, ir ji buvo pakviesta įsitraukti į biatloną. Tai buvo svarbus įvykis Oli sporto karjeros pradžioje.

Bendrojo lavinimo mokykloje ji gerai studijavo, daug skaitydavo nuo vaikystės. Ji turi mėgstamą Paolo Coelho romaną "Vienuolika minučių".

Olga Vilukhina: nuotrauka, pirmosios pergalės

Olga's nepriekaištingas treneris yra Valerijus Ivanovas, dabar civilinis vyras.

Kaip minėta pirmiau, pirmoji reikšminga pergalė2006 m. pasaulio bičiulystėje vykusio pasaulio jaunimo čempionatas, vykęs Amerikoje (Presque Isle), buvo atletas. Ten ji nesudarė tik individualių lenktynių, kur ji užėmė 26 vietą. Šiuose konkursuose ji kovojo su aukšto tarptautinio lygio sportininkėmis. Reikėtų pažymėti, kad tuo metu "Viluhina" biatlonas užsiėmė tik 2 metus.

Buvo įvykdytos šios rimtos varžybosMartello, kur taip pat vyko Pasaulio biathlon čempionatai. Bet čia ji negalėjo pakartoti savo ankstesnio rezultato ir laimėjo sidabro medalį (antroji vieta) relės lenktynėse.

Sėkmingiausias sporto karjeros talentassportininkas buvo Europos čempionatas, vykęs Ufos mieste (2009 m.). Tada Olga Vilukhina tapo keturių kartų Europos čempionu tarp jaunų sportininkų. Šiose jaunesniųjų varžybose mergaitė galėjo lipti ant pjedestalo visuose keturiuose varžybų etapuose, užėmusi 1-ąją vietą.

Olga Vilukhina: nuotrauka

Didžiosios sėkmės nepastebėta.šalies šalies atstovai. Ji buvo pakviesta dalyvauti varžybose Chanty-Mansiysk (taurės etape). Taigi, ji buvo šešių geriausių sportininkų sąraše ir prisijungė prie Rusijos rinktinės komandos.

Tolesnės sėkmės

Rusijos komandoje pirmą kartą mergaitėAš nuvyko į Oberhovą į stovyklą, kur aš staiga susirgou. Šiuo atžvilgiu ji niekada nedalyvavo nė vienoje taurės varžybose ir netgi praleido keletą IBU taurės etapų. 2010/2011 sezono metu Olga vėl dalyvavo pačiose pirmosiose Pasaulio čempionato stadijose, o tada sveikata vėl ją išvedė.

Po ligos Viluhina du kartus laimėjoItalijoje ir Švedijoje vykstančioms pirmaujančioms vietoms sprinti. Bet IBU taurėje Olga Vilukhina liko be premijos dėl juokingos klaidos ir neatsargumo. Ji pamiršo įdėti savo numerį ir, važiuodama po jo, sportininkas pradėjo su kablys ir truko 40 sekundžių. Būtent šį kartą atskyrė nuo konkurso nugalėtojo.

2011-2012 m. Sezonas atnešė sportininkui sėkmės. Hochfilzene ji laimėjo mišrią relę su komanda ir laimėjo bronzos varžybose Ruhpolding.

2013 m. Pasaulio taurės biatlentė Olga Vilukhina pakilo į 2 vietą.

2014 m. Sočio olimpinės žaidynės

Sočis olimpiados yra pirmosios olimpinės žaidynės25 metų sportininkas. Atsižvelgiant į tai, niekas ypač nepritarė jos viltims. Tačiau daugelis jo nustebino, kai laimėjo olimpinį sidabrą 7,5 kilometrų lenktynėse.

Biathlete Olga Vilukhina

Ji jausdavo gana pasitikinčia ir visaAš bandžiau neatsisakoti titulo Slovakijos olimpinės čempionės Anastasijos Kuzminos. Vilukhina, puikiai nušovė, prarado Kuzminą tik greičiu.

Olga Vilukhina sugeba baigtipakilo į podiumą po to, kai laimėjo komandinis relės lenktynės (tiek moteriškas, tiek mišrus). Pagal įstatymą ji yra dažniausia TOP 10 geriausių rusų atletų. Tiesa, ji dar nepasiekė savo didžiausio individualaus apdovanojimo. Ji vis dar laukia.