/ / Milanas Dadasheva: laisvos formos imtynės kaip gyvenimo būdas

Milana Dadasheva: laisvos formos imtynės kaip gyvenimo būdas

Straipsnyje kalbama apie įdomią asmenybę sporto pasaulyje. Sportas, kuris pasirinko "Dadashev Milan" - laisvos formos imtynės. Pilietybė - Dagestanas, bet mergina gyvenaRusijos Federacijos teritorijoje. 2016 m. Ji yra Rusijos čempionas laisvojoje kovoje. Nepaisant tokio jauno amžiaus, mergaitė yra tarptautinės klasės mergaitė. Labiausiai patogu kategorijoje iki 48 kg.

Dadasheva Milan ("Freestyle wrestling"): biografija

Dadasheva Milana Kamilkhanovna gimė 20-ajame1995 m. Vasario mėn. Dagestano Respublikos teritorijoje Izberbash mieste. Yra ir kita informacija apie gimimo vietą, tačiau tai nėra patvirtinta. Vėliau šeima persikėlė į Makhachkala, kur prasidėjo mergaičių sporto karjera.

Nuo vaikystės Milanas buvo sužavėtas kovos menais,taigi mano sporto karjera prasidėjo džiudimo sekcijos mokykloje. Kai Dadasheva buvo 15 metų, tai yra, 2010 m. Ji gavo kvietimą į miesto imtynių čempionatą. Laimėjus turnyrui, mergaitė suprato, kad kova buvo arčiau jos ir nusprendė pereiti į kovos megztines. Taigi šiame sporte užsidegė nauja žvaigždė - Milanas Dadasheva. Už jos areną tapo laisvosios varžybos, kur ji turėjo pakartotinai lipti į podiumą.

Pasirinkimas naudai kovai

Mergaitė buvo mokoma vadovautilegendinis Rusijos treneris Kasuma Nasrudinov Makhachkala vaikų sporto mokykloje. Po perėjimo prie suaugusiųjų sporto Milanas pradėjo mokytis su Svetlana Gracheva. Šis treneris padėjo atskleisti jauno sportininko talentą.

milana dadasheva freestyle wrestling

Milanas Dadasheva ("Freestyle wrestling" yra ne vienintelis dalykas, kurį mergaitė daro gyvenime) jau 21 metų amžiaus sugebėjo įgyti du aukštąjį mokslą: nacionalinės ekonomikos ir fizinės kultūros srityje.

Milano Dadashevos karjera

Jauno sportininko profesinė karjeraprasidėjo 2012 m., o pirmosios sėkmės nepasibaigė. Vasarį Milanas buvo antras prestižiniame "Klippan Lady Open" turnyre. Neįtikėtinai sėkmingas buvo tų pačių metų balandžio mėn. Pirmiausia Dadasheva laimėjo bronzos turnyrą į Orenburgą, o po to laimėjo jaunesnio Rusijos čempionatą. Ir dėl to - iššūkis šalies jaunimo nacionalinei komandai.

Gegužės pabaigoje Milanas paėmė aukso medalįJunior čempionatas, kuris vyko Turkijos mieste Ankaroje. Vasaros pradžioje, sportininkas tapo trečią Europos jaunimo čempionatas Zagrebe. Šie laimėjimai teko laukti iki 2013, kai gegužę Milano Dadašovas (imtynių iki 48 kg kategorijoje) tapo pirmąja į metinę jaunimo turnyre po Sirakov ir Ilieva, kuris buvo vykusioje Bulgarijos miesto Varnos.

milana dadasheva freestyle wrestling rio

Ir prieš mėnesį ji tapo čempionuRusija tuo Permė turnyre. Taip pat 2013 m gegužės Dadashev laukė kitą sėkmę - bronzos ne į Vokietijos miestą Dormagen konkurentai (paguodos finalo Milane nugalėjo kolegos Rusijos nacionalinę komandą - Catherine Polishchuk).

Tačiau 2013 m. Liepos mėn. Milanas nepavykoJaunimo Europos čempionatas, kuris vyko Makedonijoje, Skopjėje. Atletas užėmė septintąją vietą, nutraukdamas kovą antrojo turo metu, po to, kai vokiečiai Catherine Henke prarado savo nuostolius. 2013 m. Sportininkui baigėsi baisi trauma - kryžminių raiščių plyšimas, kuris priėmė pakankamai ilgas atkūrimo linijas. Reabilitacijos procesas truko apie du su puse mėnesio, po kurio sportininkas dalyvavo Minsko turnyre, bet laimėjo prizus. Kitą Milano apdovanojimą pelnė jauniausias pasaulio čempionatas, užėmęs ten trečią vietą, pripažindamas tik Japonijos sportininkę J.Miakharą.

Sėkmės ir apdovanojimai

2015 m. Galima saugiai įrašyti į talentingų turtąsportininkai. Vasaros pradžioje Stambulo Junior Continental čempionate Milanas tapo svorio kategorijos nugalėtoju. Rugpjūčio mėnesį Pasaulio jaunimo čempionate, kuris vyko Brazilijos mieste Salvadore, Dadasheva vėl įgijo bronzos.

2016 m. Prasidėjo jaunasis sportininkaspaskutinė trečioji vieta suaugusiųjų čempionate Paryžiuje. Ankstyvą pavasarį prie Europos čempionate tarp sportininkų pagal 23 metai Milanas užėmė trečiąją vietą dramatiška kova už bronzos ji vyravo per Europos čempionas tarp jaunių Violeta Ćirić.

milana dadasheva freestyle wrestling olimpiada

Vasaros pradžioje suaugusiųjų čempionate RusijojeMilana Dadasheva, laisvos formos imtynės, kurios tapo prioritetu gyvenime, tiesiog nepaliko jokių galimybių varžovams. Visi keturi puikūs oponentai buvo pečių peiliukai - to negalima pavadinti sensacija, tačiau daugelis trenerių ir ekspertų buvo nustebinti tuo, ką jie matė.

Tada tapo aišku, kad Milanas - pagrindinisparaiška kelionei į olimpines žaidynes Brazilijoje, kad atstovautų Rusijos futbolininkų komandai, kurių svorio kategorija yra iki 48 kg. "Dadasheva" buvo oficialiai įtraukta į Rusijos olimpinės komandos paraišką 2016 m. Liepą. Pasak sportininko, tai buvo jos vaikystės svajonė, ir ji labai džiaugiasi, kad ji pasiekė savo tikslą.

2016 m. Olimpinių žaidynių rezultatai: Miladas Dadaševa ("Freestyle wrestling")

Rio de Žaneiras, prestižinis olimpinis turnyras -atrodė, kad viskas, ko sportininkas norėjo savo gyvenime, buvo įvykdytas. Tik liko laimėti Rusijos rinktinės medalį, tačiau, deja, to negalėjo padaryti. Žinoma, visa tai prasidėjo puikiai - Dadaševo kvalifikacijoje laimėjo Korėjos sportininkas Kim Joonas. Bet jau 1/8 finale buvo nugalėtas Eliza Jankova, atstovaujanti Bulgarijos komandai.